KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12599297
nr 1259 9297
Akvarell
Gun Johnson, Flickor, 47x40. Signerad
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 3 juni 2019
kl 20:41:30
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr
ABC-flickor (Lisa Larson)